Rozšiřujeme možnosti dopravy, dobírka zdarma

21.08.2017 16:05

| Štítky:

Vyslyšeli jsme volání našich zákazníků a jdeme vstříc levnější dopravě. Co to ve skutečnosti znamená?

Dobírka zdarma

Objednávky nad 700 Kč jsou nyní skutečně zdarma a to zcela (dříve bylo stále potřeba uhradit poplatek za dobírečné v případě platby na dobírku). Dobírečně jsme zcela zrušili a to se promítne i do objednávek v hodnotě nižší než 700 Kč. Dříve byla dobírka nejoblíbenější volbou pro platby většiny objednávek a chceme, aby tomu tak bylo i nyní. Důvodů máme několik.

  1. Méně práce a administrativy na naší straně s párováním plateb, kontrolou, evidencí apod.
  2. Možnost okamžité expedice bez nutnosti čekat 1-2 dny na bankovní převod a kontrolu došlé platby.
  3. Zboží je dříve u zákazníka.

Doporučujeme volit opět platbu na dobírku. Nezaplatíte ani o korunu navíc a zboží expedujeme ihned - ať už jde o GLS, Českou poštu nebo Uloženku. Dobírka je zdarma.

Rozšiřujeme možnosti dopravy

Česká pošta - balík Do rukyKromě toho jsme před nedávnem přidali na četné žádosti našich zákazníků napříč ČR k dosavadní přepravě GLS ještě dvě nové možnosti dopravy. První z nich je tradiční Česká pošta a její balík Do ruky. Mnoho zákazníků poštu preferuje a tak je nyní národní přepravce i v naší nabídce. Objednávku přepravovanou Českou poštou lze zaplatit jak na dobírku, tak bankovním převodem - obojí je zdarma. Chcete-li sledovací číslo Vašeho balíčku, kontaktujte nás prosím.

 

Druhou možností je pak nově Uloženka a její síť výdejních míst s velmi levným doručením. Za 55,- Kč Vám doručíme balíček kamkoliv po ČR, kde je partnerské místo Uloženky. Vy si jej pak vklidu můžete vyzvednout tehdy, kdy se Vám to nejvíce hodí.

Síť výdejních míst Uloženka

Sdílej článek na Facebooku  Sdílej článek na Twitteru  Dej to na Google+  Pin it na Pinterest.com 
Štítky:
Zveřejněno v kategorii Aktuality
Komentáře ke článku

Odeslat komentář
* Požadovaná pole