Vybrané školní tašky přes rameno se slevou

20.09.2017 16:07

|

Ačkoliv jsou naším denním chlebem batohy, roste i obliba tašek přes rameno a tak jsme se rozhodli na měsíc zlevnit vybrané kousky vhodné především pro študáky a mládežníky, které baví moderní trendy věcičky s přidanou hodnotou. V tomto případě je přidanou hodnotou silikonová deska s možností tvorby vlastních motivů.

Nekonečná fantazie a neukojená kreativita tak není omezena jednou daným vzorem nebo typem tašky. S našimi pixel messengery můžete vypadat každý den trochu jinak - tedy ne tak docela, jen taška samozřejmě. Kdo zaváhá ... do konce října 2017 máme akci a vybrané školní tašky přes rameno jsou za 3/4 původní ceny. Neváhejte, akce platí do 31. října nebo do vyprodání zásob.

Pixie Crew je průkopníkem na poli pixelové výbavy pro školáky a studenty. Pixelové tašky jsou pohodlné, mají nastavitelný popruh podle výšky a potřeby a uvnitř jsou prostorné s přehledným organizérem a prostorem o velikosti zhruba A4. Ideální pro kancelářské potřeby, sešity a dokumenty. Máte-li menší notebook, využijete vystuženou přihrádku se suchým zipem, která dostatečně ochrání notebook. Vnější kapsa na zip je dostupná pro vše, co je potřeba mít po ruce (mobil, tužka, peněženka, klíče, kapesník apod.).

Sdílej článek na Facebooku  Sdílej článek na Twitteru  Dej to na Google+  Pin it na Pinterest.com 
Zveřejněno v kategorii Aktuality
Komentáře ke článku

Odeslat komentář
* Požadovaná pole