Tip na originální dárek k Valentýnu

Datum svátku dne svatého Valentýna se kvapem blíží a už 14.2.2019 budou mít všichni zamilovaní šanci posílit své vztahy a obdarovat někoho blízkého. A my v PIXIE CREW máme tip na ten nejoriginálnější dárek Valentýnu, za který ani moc neutratíte.

Tip na originální dárek k Valentýnu

Den svatého Valentýna má v anglosaských zemích už pěkně dlouhou tradici a s pravidelnou pevností se slaví každého 14.2. jako jedinečný svátek zamilovaných. Je to den plný intimních sdělení, přáníček se srdíčky a zaláskovaných dopisů. Tradičně se posílají dárky, květiny, sladkosti a pohledy se symbolem lásky v podobě srdíčka.

Chcete-li překvapit a být originální, zapomeňte na ohranou čokoládu a pohlednici s přáníčkem a zkuste darovat něco, co vás v očích drahé(ho) posune na úplně jiný level. Darujte něco kreativního, současného, plného fantazie a jedinečnosti. Přitom nemusíte utrácet tisíce ani stovky korun.

Přesně takové jsou totiž pixelové náramky PIXIE CREW, které se ne nadarmo nazývají silikonové náramky přátelství. Ty jsme až do 14.2. zlevnili o 15%, takže jsou nyní ještě levnější. Jak se Vám líbí PIXIE CREW náramky? Co byste vyskládali drahé polovičce na silikonové desce k Valentýnu? Piště do komentářů, těšíme se na vaše tipy k Valentýnu.

Svatý Valentýn 2019 je tu, už 14.února

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení