O nás

PIXIE CREW

PIXIE CREW silikonový náramek s pixely na ruku

Vítáme vás ve světě PIXIE CREW. Na místě, kde se duha rozsypala do barevných kostiček, abyste si s ní mohli hrát.

Co znamená PIXIE CREW ve světě pixel artu? 

Znáte Pixel Art? Koncept vychází z původních počítačových her. A my tento nostalgický druh umění přinášíme i do vašich domovů. Děti se mohou stát skutečnými umělci. Když mluvíme o dětech, máme na mysli děti všech věkových kategorií. I ty dospělé. Vytvoříte svá vlastní umělecká díla. A potom znovu a znovu. S našimi silikonovými pixely totiž zábava nikdy nekončí. Poskládáte je na desku stokrát jinak. Barvy, písmenka, emoji i hotové maličké obrázky. Vidíte ty možnosti?

Řekněte to obrázky

Takovými, které nikdy nekončí v šuplíku. Vaše děti si je vystaví na batozích, pouzdrech, peněženkách, náramcích a dalších praktických nezbytnostech. Milují Minecraft? Kittynku? Dinosaury? Máme pro ně celé tematicky sladěné kolekce. Děti si procvičí jemnou motoriku, potrénují představivost a nakonec svůj výtvor hrdě představí světu.

I když věříme na normální hraní, on-line světa se nechceme zbavit

Dávají vaši malí tvůrci prostor své fantazii, nebo se raději nechávají inspirovat?
Podívejte se do naší galerie https://pixiecrewgallery.com/cs  a prohlédněte si hotové designové výtvory našich fanoušků. V online editoru https://pixiecreweditor.com/cs si potom dokonce můžete obrázek i sami navrhnout.

Tvořte spolu

Už žádný nepořádek ani hledání vhodného místa pro vystavení dalšího obrázku. Bude vás to bavit. Spolu, kreativně a účelně. Je tady vše: společně strávený čas, kreativní vyjádření, nekonečná zábava i praktický užitek.

Jak PIXIE CREW funguje? 

Jak PIXIE CREW funguje? S našimi silikonovými pixely zábava nikdy nekončí. Poskládáte je na desku třeba stokrát jinak. Barvy, písmenka, emoji i hotové maličké obrázky. Už vás vyskládaný obrázek nebaví? Nevadí, pixely můžete sundat a opakovaně přeskládat dle libosti a do aleluja.
VAROVÁNÍ! Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3let, hrozí nebezpečí vdechnutí!

Milníky značky PIXIE CREW 

2013: Založili jsme importní společnost pro výrobky společnosti Uanyi China, se kterou jsme podepsali distribuční smlouvu pro EU trh. 

2014: Začali jsme budovat evropskou distribuční síť a zjistili jsme, že nám společnost Uanyi China neřekla celou pravdu o jejich ochranné podstatě produktu a rozhodli, jsme se vytvořit vlastní značku a produktovou řadu a tak vznikla značka PIXIE CREW. 

Co je charakteristické na produktech PIXIE CREW? 

  • všechny produkty jsou vyvíjeny v České republice
  • pracuje s námi špičkový technický inženýr pro konstrukční výrobu forem 
  • pod vedením skvělého designéra tvoříme produkty a jejich obaly 
  • výroba je v Číně, kde máme svoji kolegyni, která dbá na kvalitu a výrobní procesy
  • o skladové hospodářství se stará profesionální tým společnosti ComGate, Týniště nad Orlicí

2015 - 2017: Posptuně jsme vybudovali produktové portfolio, distribuční síť v EU a začínáme se osmělovat pro export do exotičtějších zemí jako je Kanada, USA, Rusko, Jižní Korea. Provozujeme 3 maloobchodní prodejny v nákupních centrech, které však odklání práci zaměstnanců od původní strategie natolik, že je postupně uzavíráme. 

2018: Odchází spoluzakladatel a spolumajitel naší společnosti Viktor Kolpak a firmu přenastavujeme na formát rodinného podniku, kde pracujeme společně s mojí ženou, 2 dcerami a 2 zaměstnanci. 

2019: Pracujeme na posílení značky, hledání nových obchodních partnerů a přepracováváme chod a priority firmy s cílem posílit prodej na e-shopu, redukovat zbytečné náklady a zlepšovat produktový výběr a vývoj pro naše zákazníky.

2020: Těžký rok, který potvrzuje, že investice času a úsilí do e-shopu byl správným rozhodnutím. Musíme, ale redukovat náklady a propustit oba zaměstnance. Posilujeme ale tým externích partnerů.

2021 - Připravujeme nové produkty, nový katalog a těšíme se na další výzvy, které přijdou

 

Toto jsme my tým PIXIE CREW, který se stará o to by byly produkty navrženy, vyrobeny, přepraveny ....

Milan Gába: B2B zákazníci, marketing, obchod               kontakt: milan.gaba@pixiecrew.com , +420 724 507 246

Iva Gába: B2C zákazníci, finance, logistika.                     kontakt: iva.gaba@pixiecrew.com , +420 777 666 992  

Anežka Kafková: social media, texty                                 kontakt: info@pixiecrew.cz , +420 730 944 744

Alžběta Gába: technické zpracování produktů, logistika.  kontakt: info@pixiecrew.cz , +420 730 944 744

 

PIXIE CREW, svět objevů nekonečné kreativity na konečcích prstů 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení