BLACK FRIDAY slevy až 70% jen tento týden!
Akce končí za .

O nás

PIXIE CREW

PIXIE CREW silikonový náramek s pixely na ruku

Vítáme vás ve světě PIXIE CREW. Na místě, kde se duha rozsypala do barevných kostiček, abyste si s ní mohli hrát.

Znáte Pixel Art? Koncept vychází z původních počítačových her. A my tento nostalgický druh umění přinášíme i do vašich domovů. Děti se mohou stát skutečnými umělci. Když mluvíme o dětech, máme na mysli děti všech věkových kategorií. I ty dospělé. Vytvoříte svá vlastní umělecká díla. A potom znovu a znovu. S našimi silikonovými pixely totiž zábava nikdy nekončí. Poskládáte je na desku třeba stokrát jinak. Barvy, písmenka, emoji i hotové maličké obrázky. Vidíte ty možnosti?

Řekněte to obrázky

Takovými, které nikdy nekončí v šuplíku. Vaše děti si je vystaví na batozích, pouzdrech, peněženkách, náramcích a dalších praktických nezbytnostech. Milují Minecraft? Kittynku? Dinosaury? Máme pro ně celé tematicky sladěné kolekce. Děti si procvičí jemnou motoriku, potrénují představivost a nakonec svůj výtvor hrdě představí světu.

Dávají vaši malí tvůrci prostor své fantazii, nebo se raději nechávají inspirovat? Podívejte se do naší galerie ( https://pixiecrewgallery.com/cs ) a prohlédněte si hotové výtvory. V online editoru ( https://pixiecreweditor.com/cs ) si potom dokonce můžete obrázek i sami navrhnout.

Tvořte spolu

Už žádný nepořádek ani hledání vhodného místa pro vystavení dalšího obrázku. Bude vás to bavit. Spolu, kreativně a účelně. Je tady vše. Společně strávený čas, kreativní vyjádření, nekonečná zábava i praktický užitek.

Jsme PIXIE CREW. Pomáháme vám tvořit zábavnější svět.