POZOR! Stěhujeme sklad. Objednávky budou expedované až za týden.

O nás

PIXIE CREW

PIXIE CREW silikonový náramek s pixely na ruku

PIXIE CREW je nová česká značka a zároveň jméno produktů, které jsou tvořeny “na zelené louce” pro tvořivý svět dětí. Klíčovým prvkem produktu jsou silikonová deska a pixely. Pixely lze opakovaně umisťovat a vyměňovat – tím se tvoří tvary nebo obrázky v duchu Pixel Artu. K dispozici jsou barevné pixely (24 barev), písmenkové a znakové pixely a multipixely (emoji a tématické).

Mezi hlavní produkty PIXIE CREW patří školní batohy a aktovky (známé také jako pixelové batohy nebo Pixelbags), dále pak školní penály, tašky přes rameno, vaky na záda, univerzální pouzdra, kreativní poznámkové bloky, peněženky, edukativní / didaktické pomůcky a ozdobné doplňky jako jsou přívěšky a silikonové náramky.

Pixie je mýtický tvor podobný víle, která podporuje hravost a kreativitu. Crew je skupina lidí se stejným cílem, posláním a zájmy – je to tvůrčí komunita, se kterou by se chtěl každý ztotožnit a být její součástí. Základním tvarem silikonového pixelu je čtverec. Nedílnou součástí je kruh.

Chceme podporovat hravost, zábavu, tvořivost a fantazii dětí a jejich rodičů. Postavit se tak - alespoň na chvíli - lákavému světu počítačů, tabletů a chytrých telefonů.