BLACK FRIDAY je tu! SLEVA 50% na vše!
Největší akce v roce. Slevy nelze sčítat, kupony jsou vypnuté.

Blog

Píšeme blog o pixelové módě, rozvoji kreativity, fantazie a jemné motoriky u předškoláků a školáků. Zajímá nás rozvoj dětí mimo internet, počítače a mobily, ale neuzavíráme se do vykonstruované bubliny. Proti počítačovým hrám nezbrojíme, ale snažíme se z nich vytěžit maximum pozitiv.

Pohlednice a přání: dárek, který nikdy nezestárne

Přání a pohlednice jsou tradičním způsobem, jak vyjádřit své pocity a myšlenky blízkým lidem. I v dnešní době, kdy máme k dispozici moderní technologie, mají své nezaměnitelné kouzlo.

PIXIE CREW získalo ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA pro Inovativní Hračky Podporující Vývoj Dětí

Život s dětmi je plný radosti a objevování, a co by to bylo bez hraček, které dětem nejen zpříjemní čas, ale také jim pomáhají růst a rozvíjet se? V našem dnešním článku se tak trochu pochlubíme. Naše značka PIXIE CREW právě získala prestižní ocenění za své inovativní hračky plné kreativity.

Zdravý vývoj vztahu mezi rodičem a dítětem

Role rodiče ve vývoji dítěte je nezastupitelná a zahrnuje mnoho aspektů, včetně podpory kreativity a samostatnosti. Nicméně, zda je každá chvíle, kdy si dítě hraje samostatně bez podpory rodičů, ta správná pro rozvoj vztahu s rodičem, je otázka, kterou stojí za to si položit.

Rozvoj dětské kreativity v České republice s PIXIE CREW: Inspirování malých umělců

V dnešní době, kdy je tvůrčí myšlení klíčovou dovedností, je rozvoj dětské kreativity nezbytným prvkem vzdělávání a růstu našich dětí. V České republice se však stále hledají inovativní způsoby, jak podporovat fantazii a tvořivost u malých umělců. V tomto směru však jedna značka vyniká a stává se průkopníkem - PIXIE CREW.

Zápisy k povinné školní docházce

V Dubnu probíhají zápisy k povinné školní docházce

Připravili jsme pro vás základní přehled a průvodce k zápisu do školy.
Nezapomeňte, že kvalitní a designově zpracovaná výbava prvňáčka usnadní jeho první dny ve škole a dál jej bude provázet první třídou.

Tipy na vánoční dárky pro děti 2021

Možná zrovna zvažujete, jaké dárky vybrat pod stromeček pro vaše děti? Nechcete nic všedního a obyčejného? Originální vánoční dárky pro děti jsou naší doménou už spoustu let. Jsou krásné, hravé, zábavné, tvořivé a zároveň rozvíjí dětskou fantazii, kreativitu a jemnou motoriku. A pod stromečkem si navíc díky vychytávkám od PIXIE CREW můžete užít společné okamžiky s celou rodinou.

PIXIE CREW vystavuje na veletrhu hraček FOR TOYS

Pixie Crew je aktivním členem Sdružení pro hračku a hru a zve vás na veletrh hraček FOR TOYS 2021.

Nákupní tahák pro školní potřeby

Připravili jsme jednoduché a praktické nákupní lístky školních pomůcek s táhákem, kde si můžete odškrtávat, co už pro díte do školy máte a co je ještě potřeba koupit. Stačí stáhnout, vytisknout, dát třeba do peněženky a mít stále u sebe. Praktický seznam školních potřeb pro prvňáčky, první stupeň a druhý stupeň základní školy zdarma ke stažení.

Pomůcky pro prvňáky pro školní rok 2022 / 2023

Prázdniny se kvapem blíží ke svému konci. Školní "mazáci" už se nemohou dočkat až se zase uvidí se spolužáky. Prvňáčci vyhlíží začátek školního roku s rozpaky, jen někteří se těší na nová dobrodružství. Škola začíná už za 3 týdny. Už máte všechny školní potřeby pohromadě nebo jste z těch, kteří si s tím nelámou hlavu a pořídí vše potřebné na poslední chvíli?

Jak na dětské vady řeči

Vady řeči u dětí v předškolním věku jsou v současné době stále častější. Ať už jde o patlavost, dyslalii, dysfázii či breptavost. Prakticky téměř 40 % všech předškoláků trpí nějakou vadou řeči a v péči logopeda je aktuálně téměř 150 tisíc dětí.

Affiliate program