Blog

Píšeme blog o pixelové módě, rozvoji kreativity, fantazie a jemné motoriky u předškoláků a školáků. Zajímá nás rozvoj dětí mimo internet, počítače a mobily, ale neuzavíráme se do vykonstruované bubliny. Proti počítačovým hrám nezbrojíme, ale snažíme se z nich vytěžit maximum pozitiv.

Rozvojem dětské kreativity k budoucí lepší pozici na trhu práce

Jakákoliv investice do rozvoje kreativity dětí se v dlouhodobějším horizontu vyplatí. Ať už půjde o finanční podporu tvůrčích koníčků nebo čas strávený společným stavěním jakýchkoliv stavebnic.

Black Friday 2020

Je to tu, největší slevová akce roku pod rouškou koronaviru a Black Friday. Jedinečná šance jak vyřešit dárky pro děti levně, rychle a bezpečně. Nabízíme hravé, zábavné a smysluplné kreativní produkty PIXIE CREW se slevou 30, 50 a 70%.

Halloween 2020 s Quirkiez

Letošní HALLOWEEN oslavte s našimi Quirkiez, kterým lezou krvavé oči z důlků. Na jedné straně "strašidelné" a na druhé veselé a zábavné. Takové jsou antistresové hračky z našeho eshopu. Ideální jako dárek v tomto sychravém podzimním období.

Odpoledne plné zábavy v Hamleys

V sobotu a v neděli (22. a 23.8.2020) od 12 do 16 hodin se budou mít možnost všichni návštěvníci pražského Hamleys zapojit do interaktivního představení značky PIXIE CREW. V Hamleys chrámu dětské zábavy a nakupování bude PIXIE CREW prezentovat zábavný klaun se spousty dárků, soutěží a zábavou.Těšíme se na vás!

PIXIE CREW v prodejnách SAM73

Vaše oblíbené produkty PIXIE CREW jsou zase o trošku víc dostupnější. Od 15.7.2020 můžete vybrané produkty z řady PIXIE CREW vyzkoušet a výhodně nakoupit ve všech prodejnách skvělé české oděvní společnosti SAM73. Jsme v dobré společnosti kvalitních značek SAM73 a PUMA.

Oslavte den dětí 2020 kreativně

Mezinárodní den dětí se kvapem blíží. Pokud chcete své děti překvapit něčím originálním, hravým, zábavným a přitom kreativním s potenciálem rozvíjet jejich dovednosti, pak zbystřete. 1. června můžete oslavit den dětí v tvůrčím duchu s našimi pixelovými produkty. Zájem dětí o něco nového a zajímavého je vždy veliký. A my jsme rádi, že naše práce dává stále větší smysl.

Omezení jako faktor rozvoje kreativity

Před třemi týdny jsme na blogu psali o tom, jak zabavit děti v karanténě. Dnes se na celé téma trávení času doma podíváme trochu z jiné perspektivy a sice pohledem na limitované možnosti v souvislosti s kreativitou.

Jak zabavit děti v karanténě?

Od 16. března je omezen volný pohyb a nouzová opatření kvůli koronaviru prakticky "uvěznila" děti doma. Už třetí týden tak mají rodiče - často také doma v rámci homeoffice - za zády děti, které se nudí a neví co s volným časem.

Vyrešte Valentýn originálně s PIXIE CREW

Darujte letos ke svátku zamilovaných něco hravého, zábavného, kreativního a neotřelého. Květinu nebo bonboniéru dává každý. Buďte originální s dárky od PIXIE CREW a překvapte svou drahou polovičku něčím, co nečeká!

Today´s Parent píše o našem EDU panelu

Prestižní kanadský časopis pro rodiče Today´s Parent vyhodnotil ve svém listopadovém článku 25 best toys for little kids náš EDU panel jako jednu z TOP 25 hraček pro malé děti ve věku 5 až 8 let.