Využijte jedinečnou slevu 15% s kódem FWPXC15. Platí jen do konce října.

Blog

Píšeme blog o pixelové módě, rozvoji kreativity, fantazie a jemné motoriky u předškoláků a školáků. Zajímá nás rozvoj dětí mimo internet, počítače a mobily, ale neuzavíráme se do vykonstruované bubliny. Proti počítačovým hrám nezbrojíme, ale snažíme se z nich vytěžit maximum pozitiv.

PIXIE CREW vystavuje na veletrhu hraček FOR TOYS

Pixie Crew je aktivním členem Sdružení pro hračku a hru a zve vás na veletrh hraček FOR TOYS 2021.

Nákupní tahák pro školní potřeby

Připravili jsme jednoduché a praktické nákupní lístky školních pomůcek s táhákem, kde si můžete odškrtávat, co už pro díte do školy máte a co je ještě potřeba koupit. Stačí stáhnout, vytisknout, dát třeba do peněženky a mít stále u sebe. Praktický seznam školních potřeb pro prvňáčky, první stupeň a druhý stupeň základní školy zdarma ke stažení.

Pomůcky pro prvňáky pro školní rok 2021 / 2022

Prázdniny se kvapem blíží ke svému konci. Školní "mazáci" už se nemohou dočkat až se zase uvidí se spolužáky. Prvňáčci vyhlíží začátek školního roku s rozpaky, jen někteří se těší na nová dobrodružství. Škola začíná už za 3 týdny. Už máte všechny školní potřeby pohromadě nebo jste z těch, kteří si s tím nelámou hlavu a pořídí vše potřebné na poslední chvíli?

Jak na dětské vady řeči

Vady řeči u dětí v předškolním věku jsou v současné době stále častější. Ať už jde o patlavost, dyslalii, dysfázii či breptavost. Prakticky téměř 40 % všech předškoláků trpí nějakou vadou řeči a v péči logopeda je aktuálně téměř 150 tisíc dětí.

Rozvoj soustředění a pozornosti u dětí v předškolním věku

Děti jsou od přírody zvídavé a snadno se nadchnou pro nové kreativní aktivity. Milují, když mohou tvořit a vše si musí zkusit takříkajíc "na vlastní kůži". Kreativní hry postavené nad jemnou motorikou jsou skvělým prostředkem ke zlepšení dětské hyperaktivity či poruchy ADHD.

Děti, stavebnice a tvořivé hračky

Mozky našich dětí jsou jako houba a čím dříve je začnete rozvíjet nejen v oblasti technického vzdělávání a motorického vývoje, tím lépe. Kvalita, funkčnost a didaktika hraček velmi ovlivňují vývoj dětí a přímo rozvíjí jejich schopnosti (motorické, logické, prostorové, paměťové, tvůrčí apod.).

Rozvojem dětské kreativity k budoucí lepší pozici na trhu práce

Jakákoliv investice do rozvoje kreativity dětí se v dlouhodobějším horizontu vyplatí. Ať už půjde o finanční podporu tvůrčích koníčků nebo čas strávený společným stavěním jakýchkoliv stavebnic.

Black Friday 2020

Je to tu, největší slevová akce roku pod rouškou koronaviru a Black Friday. Jedinečná šance jak vyřešit dárky pro děti levně, rychle a bezpečně. Nabízíme hravé, zábavné a smysluplné kreativní produkty PIXIE CREW se slevou 30, 50 a 70%.

Halloween 2020 s Quirkiez

Letošní HALLOWEEN oslavte s našimi Quirkiez, kterým lezou krvavé oči z důlků. Na jedné straně "strašidelné" a na druhé veselé a zábavné. Takové jsou antistresové hračky z našeho eshopu. Ideální jako dárek v tomto sychravém podzimním období.

Odpoledne plné zábavy v Hamleys

V sobotu a v neděli (22. a 23.8.2020) od 12 do 16 hodin se budou mít možnost všichni návštěvníci pražského Hamleys zapojit do interaktivního představení značky PIXIE CREW. V Hamleys chrámu dětské zábavy a nakupování bude PIXIE CREW prezentovat zábavný klaun se spousty dárků, soutěží a zábavou.Těšíme se na vás!