Doprava a platba

Vážení zákazníci, nabízíme Vám několik možností, jak po nákupu převzít Vaši objednávku. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje. 

Doprava PIXIE CREW probíhá prostřednictvím přepravní služby GLS nebo České pošty. Zboží z tohoto e-shopu zasíláme pouze na území České republiky. Při odeslání balíku informujeme e-mailem nebo SMS, dopravce vás následně kontaktuje ohledně termínu dodání.

Doprava ZDARMA u objednávek nad 699 Kč v rámci ČR.

Osobní odběr předem zaplaceného zboží je možný prostřednictvím široké sítě výdejních míst ULOŽENKA nebo na showroomu v prostorách naší kanceláře v Praze 7 - Holešovicích, Jankovcova 13 od pondělí do pátku mezi 9:00 a 16:00. POZOR! Osobní odběr v našem sídle je výhradně pro vyzvednutí předem zaplaceného zboží. Na místě není možná platba ani v hotovosti, ani kartou.

Platba kartou

Nově poskytujeme v průběhu vytváření objednávky možnost platby debetní a kreditní kartou. Podporujeme následující platební karty od uvedených vydavatelů: VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro. Tyto karty patří v ČR k těm nejrozšířenějším.

Dobírka

Při platbě na dobírku je možné zaplatit zboží při převzetí zásilky od přepravce (GLS či Česká pošta) nebo na pobočkách Uloženky po celé ČR. GLS umožňuje platbu kartou, Česká pošta v některých případech také. Fakturu za zboží dostanete spolu s balíčkem. Dobírka je zpoplatněna a to 29 Kč. Chcete-li ušetřit, doporučujeme platbu kartou nebo online bankovním převodem.

Platba bankovním převodem / online

Budete-li platit bankovním převodem (platba za zboží předem) u většiny bank bude platba probíhat díky platební bráně GoPay online. Platební brána vás navede a po přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví můžete platbu provést. Výhodou je, že se peníze automaticky připíší na náš účet a objednávka je tak okamžitě autorizována pro předání k expedici (podobně jako u plateb kartou). Online bankovní převod je v tuto chvíli podporován u těchno bankovních institucí:

 • Česká spořitelna
 • Komerční banka
 • ČSOB
 • Raiffeisenbank
 • UniCredit Bank
 • mBank
 • Fio banka
 • Era

Platba bankovním převodem / offline

Některé banky neposkytují technologii pro online převody. I přesto je možné využít platbu bankovním převodem a platební brána GoPay Vám toto umožní. Peníze se ovšem nepřipíší ihned a převod může trvat 1-3 dny. Objednávka je expedována po připsání peněz, takže je třeba počítat s větší časovou rezervou. Platbu převodem offline umožňuje platební brána účtům vedeným u těchto bank:

 • MONETA Money Bank
 • Air Bank
 • Equa bank
 • Citibank
 • ING Bank
 • Expobank
 • Oberbank
 • Sberbank
 • VÚB banka
 • Hello bank

Způsob, cena a čas dodání

Dopravní služba

Termín doručení od objednání

Cena dopravy v závislosti na celkové částce objednávky

Zasílání v ČR

Pracovní dny Do 700 Kč Nad 700 Kč
ULOŽENKA 2 - 4 dny 49 Kč / 78 Kč na dobírku ZDARMA / 29 Kč dobírka
GLS kurýr 3 - 5 dnů 59 Kč / 88 Kč na dobírku ZDARMA / 29 Kč dobírka
ČESKÁ POŠTA 3 - 5 dnů 99 Kč / 128 Kč na dobírku ZDARMA / 29 Kč dobírka
OSOBNÍ ODBĚR 1 - 3 dny ZDARMA ZDARMA

Zasílání na Slovensko (EUR)

objednávejte prosím z našeho eshopu www.pixiecrew.sk

     

Přepravní služba GLS - spolehlivá přeprava balíků

Při zvolení dopravy ,,Kurýrní služba GLS" Vám objednávku doručí kurýr na uvedenou doručovací adresu (domů, do práce nebo třeba na chatu). Přeprava GLS znamená, že objednávka k Vám dorazí rychle a bezpečně.

Ve většině případů před doručením objednávky informuje kurýr zákazníky telefonicky. Je také možné domluvit s kurýrem jiný termín doručení (je však třeba mít na paměti, že kurýr jezdí určité trasy a je schopný pro Vás najít 1-2 vhodné termíny na doručení. Může se tedy stát, že termín, který se ,,hodí" Vám, není možné uskutečnit skrz trasování kurýra) a také na vyzvednutí objednávky na depu služby GLS.
 
Služba GLS Vám objednávku doručí za 1-3 dny (zpravidla do 24 hodin) po jejím předání ze strany PIXIE CREW. Prosíme, před převzetím balíku zkontrolujte, že není viditelně poškozen vlivem přepravy, případně jeho převzetí odmítněte.

Česká pošta - balík Do ruky

Balík Do ruky představuje komfortní balíkovou službu České pošty s pojištěním obsahu. Objednávku Vám pošta doručí na místo určení a před doručením Vás informuje pomocí SMS/emailu. Nejste-li na místě k zastižení, bude Vaše objednávka uložena na nejbližší poště příslušné pro danou adresu. Balík a jeho polohu je možné také jednoduše sledovat pomocí jeho čísla na stránkách České pošty online.

V řadě míst v ČR je možnost Odpoledního doručení do 19:00. V krajských městech pak máte možnost požádat o doručení v časových pásmech. Na webu i v mobilní aplikaci můžete Změnit termín i způsob doručení nebo zjistit, do kdy je balík na poště k vyzvednutí.

Balík Do ruky Vám bude doručen během 1-2 dnů po expedování z naší strany. Prosíme, před převzetím balíku zkontrolujte, že není viditelně poškozen vlivem přepravy, případně jeho převzetí odmítněte.

Uloženka - osobní odběr na 496 výdejních místech po celé ČR

Nejlevnější forma přepravy. Máte poblíž některé z výdejních míst Uloženka Premium či Uloženka Partner? Podívejte se na aktuální mapu výdejních míst a zastavte se pro svou zásilku třeba cestou z práce a ušetřete na dopravě. Můžete poslat i někoho z rodiny - stačí, když mu sdělíte bezpečnostní kód pro vyzvednutí zásilky (dotyčnému však musí být více než 18 let).

Osobní odběr na showroomu PIXIE CREW v Praze

Při zvolení nabídky osobního odběru máte možnost nás navštívit a vyzvednout si objednávku na showroomu v kanceláři naší společnosti v Praze 7, a to v pracovních dnech od 9:00 do 16:00. Osobní odběr je zcela ZDARMA. Na showroomu v Praze 7 Holešovicích není možné výrobky přímo zakoupit, ani zaplatit. Rádi Vám tu naše jedinečné výrobky předvedeme nebo předáme již zaplacenou objednávku z e-shopu. Svoji objednávku můžete jednoduše zaplatit platební kartou nebo bankovním převodem v průběhu vytváření objednávky.

Jak se k nám dostanete? Vzhledem k tomu, že v okolí kanceláře jsou modré parkovací zóny, nejlépe se k nám dostanete pomocí MHD - nejbližší zastávka tramvaje je Dělnická nebo Maniny.