Doprava a platba

Existuje několik možností, jak po objednání/nákupu převzít svou objednávku. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje. 

Doprava PIXIE CREW probíhá prostřednictvím přepravní služby GLS. Zboží zasíláme nyní výhradně do České republiky. Při odeslání balíku informujeme e-mailem nebo SMS, dopravce vás následně kontaktuje ohledně termínu dodání.

Doprava ZDARMA u objednávek nad 700 Kč v rámci ČR.

Osobní odběr je možný pouze pro zákazníky z ČR a to v naší vzorkové prodejně Praha 7, Jankovcova 13 od pondělí do pátku mezi 9:00 až 16:00. POZOR! Výhradně pro odběr předem zaplaceného zboží. Na místě není možné platba ani v hotovosti, ani kartou.

Platba převodem

Budete-li platit bankovním převodem (platba za zboží předem), využijte prosím informací, které dostanete v průběhu objednávky. Číslo účtu, kód banky a další údaje jsou k dispozici v pokladně i emailu potvrzujícím objednávku. Jako variabilní symbol použijte prosím číslo objednávky - předejdete tak komplikacím nebo opoždění expedice Vaší zásilky. Pro lepší orientaci zde uvádíme platební údaje pro platby převodem:

Číslo účtu / kód banky: 81289079 / 5500
Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky

Objednávky, které nebudou bankovním převodem zaplacené do 14 dní (i přes urgenci provozovatele eshopu), můžete z vlastní iniciativy stornovat a považovat za neplatné.

Dobírka

Při platbě na dobírku je možné zaplatit zboží při převzetí zásilky od přepravce (GLS) či České pošty. Fakturu za zboží dostanete spolu s balíčkem.

Způsob, cena a čas dodání

Dopravní služba

Termín doručení
(pracovní dny)

Cena dopravy v závislosti na celkové částce objednávky

zasílání v České republice

 do 700,- Kčnad 700,- Kč
ULOŽENKA1 - 3 dny55,- KčZDARMA
GLS1 - 3 dny75,- KčZDARMA
ČESKÁ POŠTA1 - 3 dny95,- KčZDARMA
OSOBNÍ ODBĚR (nelze platit kartou ani hotově, pouze předem)1 - 3 dnyZDARMAZDARMA

zasílání
na Slovensko
připravujeme

   

Přepravní služba GLS - spolehlivá přeprava balíků

Při zvolení dopravy ,,Kurýrní služba GLS", Vám objednávku doručí kurýr na uvedenou doručovací adresu (domů, do zaměstnání,...). Zasílání balíku s přepravní službou GLS znamená, že dorazí rychle a bezpečně.

Ve většině případů před doručením objednávky informuje kurýr zákazníky telefonicky. Je také možné domluvit s kurýrem jiný termín doručení (je však třeba mít na paměti, že kurýr jezdí určité trasy a je schopný pro Vás najít 1-2 vhodné termíny na doručení. Může se tedy stát, že termín, který se ,,hodí" Vám, není možné uskutečnit skrz trasování kurýra) a také na vyzvednutí objednávky na depu služby GLS.

Služba GLS Vám objednávku doručí za 1-3 dny (zpravidla do 24 hodin) po jejím předání ze strany PIXIE CREW.

Česká pošta - balík Do ruky

Balík Do ruky přepravuje Česká pošta na místo určení. Před doručením Vás informuje pomocí SMS/emailu. Nejste-li na místě k zastižení, ukládá pošťák balík na nejbližší poště příslušné pro danou adresu.

Máte možnost sledovat expedici a polohu Vašeho balíku online. Ve vybraných městech a obcích doručíme zásilky ještě dříve, nejpozději do 12:00 hodin. V řadě míst v ČR je možnost Odpoledního doručení do 19:00. V Krajských městech pak možnost doručení v časových pásmech. Na webu i v mobilní aplikaci poskytujeme možnost Změnit termín i způsob doručení. V základní ceně je automaticky zahrnuta Udaná cena balíku a tedy i pojištění až do hodnoty 50 000 Kč.

Balík Do ruky Vám bude doručen během 1-3 dnů po expedování z naší strany.

Uloženka - osobní odběr na výdejních místech po celé ČR

Nejlevnější forma přepravy. Máte poblíž některé z výdejních míst Uloženka Premium (aktuálně 17 výdejních míst společných s Heureka Point) či Uloženka Partner (nyní 60 poboček v ČR - viz. mapa výdejních míst)? Stavte se pro svou zásilku třeba cestou z práce a ušetřete na dopravě. Můžete poslat i někoho z rodiny - stačí, když mu sdělíte bezpečnostní kód pro vyzvednutí zásilky (dotyčnému však musí být více než 18 let).

Osobní odběr ve vzorkové prodejně PIXIE CREW v Praze

Při zvolení nabídky osobního odběru máte možnost nás navštívit a vyzvednout si objednávku v malé vzorkové prodejně v Praze 7 v pracovních dnech od 9:00 do 16:00. Osobní odběr je ZDARMA. Na vzorkové prodejně v Praze 7 bohužel nelze platit kartou ani hotově, zboží je vždy potřeba předem zaplatit (např. převodem nebo kartou, což chystáme v nejbližších týdnech).