Doprava a platba

Existuje několik možností, jak po objednání/nákupu převzít svou objednávku. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje. 

Doprava PIXIE CREW probíhá prostřednictvím přepravní služby GLS nebo České pošty. Zboží zasíláme nyní výhradně do České republiky. Při odeslání balíku informujeme e-mailem nebo SMS, dopravce vás následně kontaktuje ohledně termínu dodání.

Doprava ZDARMA u objednávek nad 700 Kč v rámci ČR.

Osobní odběr je možný pouze pro zákazníky z ČR a to v naší vzorkové prodejně Praha 7, Jankovcova 13 od pondělí do pátku mezi 9:00 až 16:00. POZOR! Výhradně pro odběr předem zaplaceného zboží. Na místě není možné platba ani v hotovosti, ani kartou.

Platba kartou

Nově poskytujeme pro úhradu objednávek i platby debetní a kreditní kartou. Podporujeme následující platební karty od uvedených vydavatelů: VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro. Tyto karty patří v ČR k těm nejrozšířenějším.

Dobírka

Při platbě na dobírku je možné zaplatit zboží při převzetí zásilky od přepravce (GLS) či České pošty. Fakturu za zboží dostanete spolu s balíčkem.

Platba bankovním převodem / online

Budete-li platit bankovním převodem (platba za zboží předem) u většiny bank bude platba probíhat díky platební bráně GoPay online. Platební brána vás navede a po přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví můžete platbu provést. Výhodou je, že se peníze automaticky připíší na náš účet a objednávka je tak okamžitě autorizována pro předání k expedici (podobně jako u plateb kartou). Online bankovní převod je v tuto chvíli podporován u těchno bankovních institucí:

 • Česká spořitelna
 • Komerční banka
 • ČSOB
 • Raiffeisenbank
 • UniCredit Bank
 • mBank
 • Fio banka
 • Era

Platba bankovním převodem / offline

Některé banky neposkytují technologii pro online převody. I přesto je možné využít platbu bankovním převodem a platební brána GoPay Vám toto umožní. Peníze se ovšem nepřipíší ihned a může tam být 1-2 dny prodleva, se kterou je potřeba počítat. Platbu převodem offline umožňuje platební brána účtům vedeným u těchto bank:

 • MONETA Money Bank
 • Air Bank
 • Equa bank
 • Citibank
 • ING Bank
 • Expobank
 • Oberbank
 • Sberbank
 • VÚB banka
 • Hello bank

Platba online peněženkou GoPay

Je možné platit i kreditem ve Vaší online peněžence GoPay. Tento způsob platby je taktéž online a objednávka může být prakticky ihned expedována.

Způsob, cena a čas dodání

Dopravní služba

Termín doručení
(pracovní dny)

Cena dopravy v závislosti na celkové částce objednávky

zasílání v České republice

 do 700,- Kčnad 700,- Kč
ULOŽENKA1 - 3 dny55,- KčZDARMA
GLS1 - 3 dny75,- KčZDARMA
ČESKÁ POŠTA1 - 3 dny95,- KčZDARMA
OSOBNÍ ODBĚR (nelze platit kartou ani hotově, pouze předem)1 - 3 dnyZDARMAZDARMA

zasílání
na Slovensko
připravujeme

   

Přepravní služba GLS - spolehlivá přeprava balíků

Při zvolení dopravy ,,Kurýrní služba GLS", Vám objednávku doručí kurýr na uvedenou doručovací adresu (domů, do zaměstnání,...). Zasílání balíku s přepravní službou GLS znamená, že dorazí rychle a bezpečně.

Ve většině případů před doručením objednávky informuje kurýr zákazníky telefonicky. Je také možné domluvit s kurýrem jiný termín doručení (je však třeba mít na paměti, že kurýr jezdí určité trasy a je schopný pro Vás najít 1-2 vhodné termíny na doručení. Může se tedy stát, že termín, který se ,,hodí" Vám, není možné uskutečnit skrz trasování kurýra) a také na vyzvednutí objednávky na depu služby GLS.

Služba GLS Vám objednávku doručí za 1-3 dny (zpravidla do 24 hodin) po jejím předání ze strany PIXIE CREW.

Česká pošta - balík Do ruky

Balík Do ruky přepravuje Česká pošta na místo určení. Před doručením Vás informuje pomocí SMS/emailu. Nejste-li na místě k zastižení, ukládá pošťák balík na nejbližší poště příslušné pro danou adresu.

Máte možnost sledovat expedici a polohu Vašeho balíku online. Ve vybraných městech a obcích doručíme zásilky ještě dříve, nejpozději do 12:00 hodin. V řadě míst v ČR je možnost Odpoledního doručení do 19:00. V Krajských městech pak možnost doručení v časových pásmech. Na webu i v mobilní aplikaci poskytujeme možnost Změnit termín i způsob doručení. V základní ceně je automaticky zahrnuta Udaná cena balíku a tedy i pojištění až do hodnoty 50 000 Kč.

Balík Do ruky Vám bude doručen během 1-3 dnů po expedování z naší strany.

Uloženka - osobní odběr na výdejních místech po celé ČR

Nejlevnější forma přepravy. Máte poblíž některé z výdejních míst Uloženka Premium (aktuálně 17 výdejních míst společných s Heureka Point) či Uloženka Partner (nyní 60 poboček v ČR - viz. mapa výdejních míst)? Stavte se pro svou zásilku třeba cestou z práce a ušetřete na dopravě. Můžete poslat i někoho z rodiny - stačí, když mu sdělíte bezpečnostní kód pro vyzvednutí zásilky (dotyčnému však musí být více než 18 let).

Osobní odběr ve vzorkové prodejně PIXIE CREW v Praze

Při zvolení nabídky osobního odběru máte možnost nás navštívit a vyzvednout si objednávku v malé vzorkové prodejně v Praze 7 v pracovních dnech od 9:00 do 16:00. Osobní odběr je ZDARMA. Na vzorkové prodejně v Praze 7 bohužel nelze platit kartou ani hotově, zboží je vždy potřeba předem zaplatit (např. převodem nebo kartou, což chystáme v nejbližších týdnech).