Pixel Crew nebo Pixie Crew? Jak to je?

Naše historie je pestrá, košatá a jak už to tak bývá na dlouhé vyprávění. Dlouhá vyprávění však dnes už nikdo nechce a číst už vůbec ne. Proto se pokusíme shrnout naši historii v krátkosti a velmi stručně. Pochopíte díky tomu, proč nás někteří hledají jako Pixel Crew, jiní jako Uanyi a další jako Pixelbags.

Jedno je jisté - jsme PIXIE CREW! A řveme to do celého světa, seč nám hlasivky stačí. Ale víte jak? Znáte to. Začínali jsme jako UANYI - tehdy to celé vzniklo z anglického "You any I", kde se You zaměnilo za obligátní U. Po pár letech jsme však pochopili, že se to lidem nejen těžko vyslovuje a píše, ale že si to nemohou ani nikdy zapamatovat.

Tehdy jsme se přeorientovali na PIXELBAGS, které už bylo výrazně lepší a lidem se krásně zažilo. Na druhou stranu bylo tématicky velmi omezené a prakticky korelovalo pouze s částí sortimentu, který nabízíme (byť jde o tu zásadní část a nejprodávanější zboží). Aby to nebylo tak přímočaré, z původního UANYI jsem převzali alespoň to sexy U a tak se občas můžete historicky setkat s označením uPixelbags.

PIXIE CREW

Hledali jsme tak dál a zakotvili jsem až u PIXIE CREW, který je unikátní, obsahuje pixely a stejně tak kreativitu, jež je pro naše produkty tak typická. Ta kreativita se tam snoubí s crew, což považujeme za komunitu kolem pixelových produktů. Ta komunita zahrnuje jak děti a studenty, tak dospělé, kteří jsou nakloněni naší myšlence nenásilného odpoutání se od světa počítačů, internetu, mobilů a tabletů směrem k tvořivosti, fantazírování a rozvoji manuální zručnosti.

Tajně doufáme, že u PIXIE CREW už zůstaneme, protože neustálý rebranding (rozumí se samo změna značky) je únavný, náročný, drahý a komplikuje nám život už pěkných pár let. Na druhou stranu, celá ta historie nás baví, formovala nás a získali jsme díky ní spoustu zkušeností. A až zase někdy uvidíte nějakou kombinaci našich historických a současných názvů, vězte, že jde stále o to samé. Ať už to bude PIXEL CREW (kombinace Pixelbags a Pixie Crew) nebo uPixel (kombinace Uanyi a Pixelbags), stále jsme to my - PIXIE CREW.

PIXEL CREW má svůj web, ačkoliv jde jen o zkomoleninu PIXIE CREW

Affiliate program