Halloween Pixel art

02.11.2017 12:09

| Štítky:

Dejte mi koledu, nebo vám něco provedu“, zpívají děti ve Velké Británii, USA, Kanadě a dalších zemích, když obcházejí domy ve strašidelných kostýmech. Tradičními znaky pro Halloween jsou dýně se svíčkou uvnitř, čarodějnice, černé kočky, duchové a kostlivci.

U nás se svátek v této podobě neslaví, ale v oknech domů a na zahrádkách můžeme vidět dýně se zapálenou svíčkou také. Děti ve školách mají halloweenské karnevaly nebo strašidelné průvody. Takže něco z této anglosaské tradice postupně přichází i k nám.

PIXIE CREW HALLOWEEN

A co vy? Fandíte tomuto svátku převzatému z anglosaských zemí? A co děti? Podařilo se Vám někoho pořádně vystrašit? Odpovídat můžete v komentářích ke článku ;)

Pošlete nám svojí fotku s tématem Halloween a nějakým pixelovým PIXIE motivem. Můžete buď e-mailem na info@pixiecrew.cz nebo přímo na náš Facebook. Ten nejhezčí může od nás za odměnu dostanet malý dárek.

Pro inspiraci: hledejte “halloween pixel art” ve vyhledávači Google, na Pinterestu / Instagramu / Snapchatu a dalších sociálních sítích…

Pixel art lebka Pixel art hřbitov

Pixel art dýně Halloween Pixel artový kocour Halloween

ZDROJE: Kocour Kandi Patterns | Dýně Pixel Art

Sdílej článek na Facebooku  Sdílej článek na Twitteru  Dej to na Google+  Pin it na Pinterest.com 
Štítky:
Zveřejněno v kategorii Pixel art
Komentáře ke článku

Odeslat komentář
* Požadovaná pole