Halloween Pixel art

Anglosaský svátek oživlých mrtvol Halloween se dostal i k nám do Čech. Někdo jej nemusí a jiný zase zbožňuje. Jak to máte vy? A co třeba taková pixel artová dýně nebo strašidelná kočka vyskládaná na batohu? Baví / nebaví?

Dejte mi koledu, nebo vám něco provedu“, zpívají děti ve Velké Británii, USA, Kanadě a dalších zemích, když obcházejí domy ve strašidelných kostýmech. Tradičními znaky pro Halloween jsou dýně se svíčkou uvnitř, čarodějnice, černé kočky, duchové a kostlivci.

U nás se svátek v této podobě neslaví, ale v oknech domů a na zahrádkách můžeme vidět dýně se zapálenou svíčkou také. Děti ve školách mají halloweenské karnevaly nebo strašidelné průvody. Takže něco z této anglosaské tradice postupně přichází i k nám.

PIXIE CREW HALLOWEEN

A co vy? Fandíte tomuto svátku převzatému z anglosaských zemí? A co děti? Podařilo se Vám někoho pořádně vystrašit? Odpovídat můžete v komentářích ke článku ;)

Pošlete nám svojí fotku s tématem Halloween a nějakým pixelovým PIXIE motivem. Můžete buď e-mailem na info@pixiecrew.cz nebo přímo na náš Facebook. Ten nejhezčí může od nás za odměnu dostanet malý dárek.

Pro inspiraci: hledejte “halloween pixel art” ve vyhledávači Google, na Pinterestu / Instagramu / Snapchatu a dalších sociálních sítích…

Pixel art lebka - Halloween Pixel art hřbitov - Halloween

Pixel art dýně - Halloween Pixel art kocour - Halloween

ZDROJE: Kocour Kandi Patterns | Dýně Pixel Art

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení