PIXIE CREW vystavuje na veletrhu hraček FOR TOYS

Pixie Crew je aktivním členem Sdružení pro hračku a hru a zve vás na veletrh hraček FOR TOYS 2021.

Hned dvě velké události jsou ve znamení říjnových aktivit pro nás v PIXIE CREW.

Sdružení pro hračku a hru

Přijali jsme výzvu a chceme se aktivně zapojit do zlepšení podnikatelského prostředí v České republice tím, že budeme předávat zkušenosti v odborném sdružení designérů, konstruktérů, výrobců a prodejců hraček v České republice.

Sdružení pro hračku a hru (www.sdruzenihracky.cz) je pro nás místem, kde se budou setkávat aktivní členové z prostředí hraček a her. Členové sdružení jsou malí, středně velcí i velcí hráči na trhu a vzájemné sdílení informaci je velkou motivací nejen pro rozvoj PIXIE CREW do budoucna.

Veletrh hraček For Toys 2021

Pod hlavičkou PIXIE CREW a člena Sdružení pro hračku a hru, nás můžete navštívit i na veletrhu FOR TOYS v Pražských Letňanech, kam vás tímto srdečně zveme. Zároveň pro první z Vás máme i čestnou vstupenku zdarma. Počet vstupenek je omezen, tak neváhejte. Potkáme se na našem veletržním stánku od 21.10 – 24.10.2021, stánek 2B09.

Veletržní sleva 15% platí od 15.10. do 31.10.

A co jsme si pro Vás připravili?

Novinku nové kolekce MINECRAFT, zcela novou ekologickou řadu dřevěných hraček Eco-brick, super ceny na vybrané vystavené produkty a v neposlední řadě taky veletržní slevu platnou i u nás na eshopu.

PIXIE CREW prezentuje Eco-Bricks na veletrhu hraček FOR TOYS 2021

Těšíme se na Vás!

Milan a Iva Gába

PIXIE CREW

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení