BLACK FRIDAY je tu! SLEVA 50% na vše!
Největší akce v roce. Slevy nelze sčítat, kupony jsou vypnuté.

PIXIE CREW & MINECRAFT nastavitelný náramek

Kód: PXX-02-35
Tip
6 hodnocení
Značka: PIXIE CREW
169 Kč 140 Kč bez DPH
Není skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Položka byla vyprodána…

Nastavitelný silikonový náramek zelené barvy nejen pro děti! Oblíbený motiv licenční světoznámé hry MINECRAFT. Zapojte svou kreativitu a vyjádřete svoji náladu stylově - na ruce.

Výhody náramku PIXIE CREW:

 • PIXIE CREW náramek s nastavitelnou délkou, zelené barvy je vhodným malým dárkem nebo doplňkem k školnímu oblečení.
 • Náramek lze opakovaně ozdobit mnoha způsoby a naši zákazníci jej požívají nejen jako dárek či ozdobu, ale všude tam, kde potřebují hezky doplnit oblečení. Součástí balení jsou 4 multipixely s tvářemi postav ze světa MINECRAFT.
 • Multipixely pokrývají plochu 2x2 a jsou opětovně použitelné na všech PIXIE CREW produktech.Stačí je nasadit a nebo podle nálady vyměnit.
 • Nastavitelná délka zaručí, že bude náramek pasovat dětem různého věku (17,5 - 20,3 cm).
 • Náramek je bezpečný, bez obsahu ftalátů a zdraví škodlivých látek, splňuje normu EN 71, Odd. A, B, C bezpečná hračka
 • Produkt je zabalený do recyklovatelné PET krabičky.

 

Jak PIXIE CREW funguje? S našimi silikonovými pixely zábava nikdy nekončí. Poskládáte je na desku třeba stokrát jinak. Barvy, písmenka, emoji i hotové maličké obrázky. Už vás vyskládaný obrázek nebaví? Nevadí, pixely můžete sundat a opakovaně přeskládat dle libosti a do aleluja.
VAROVÁNÍ! Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3let, hrozí nebezpečí vdechnutí!
© 2023 Mojang AB. Všechna práva vyhrazena. Minecraft, the MINECRAFT logo a MOJANG STUDIOS logo jsou ochrannými známkami Microsoft group.
© 2023 Mojang AB. All Rights Reserved. Minecraft, the MINECRAFT logo and the MOJANG STUDIOS logo are trademarks of the Microsoft group of companies. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelený náramek přátelství z kolekce MINECRAFT poskytuje 44 bodů pro uchycení pixelů ve dvou řadách. Pro své vlastní nápady a kreativní tvorbu je možné použít 34-42 bodů.

 • Vesele zelený náramek přátelství rozhodně potěší všechny nejen mlaďochy!
 • Tematický silikonový náramek poskytuje 44 bodů pro uchycení pixelů ve dvou řadách. Pro své vlastní nápady a kreativní tvorbu je možné použít 34-42 bodů, zbytek je určený k zapnutí.
 • Na zapnutí je potřeba 2 (pro velikost náramku 20,3 cm) až 10 (pro velikost náramku 17,5 cm) bodů podle zvolené délky náramku.
 • Součástí balení jsou kromě samotného náramku exkluzivně také 4 tematické multipixely, které jinde nenajdete (každý o velikosti 2x2 body, samostatně neprodejné)
 • Pixely po uchycení na náramku velmi dobře drží! Zapoj fantazii a vytvoř si svůj vlastní unikátní náramek.
 • Vše je pečlivě zabaleno v krabičce, takže náramek lze rovnou darovat kamarádovi nebo milovníky fotbalu a vytvořit s nimi jedinečný design!
 • Inspiraci k obrázkům můžete také čerpat na našich .com stránkách PIXIECREWGALLERY
 • Pro neomezenou tvorbu obrázků doporučujeme k dokoupení další pixely, které nabízíme buď ve 24 barvách, nebo s písmeny či multipixely (pixel o vel. 2x2 body) s předtištěnými obrázky.Vyzkoušejte si tvorbu obrázků nanečisto klikně hned teď, na našem on-line .com PIXIECREWEDITORu. Inspiraci k obrázkům můžete také čerpat na našich .com stránkách PIXIECREWGALLERY.
 • PIXIE CREW náramek splňuje přísné bezpečnostní normy a je zdraví nezávadný.

VAROVÁNÍ! Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3let, nebezpečí vdechnutí!

© 2023 Mojang AB. Všechna práva vyhrazena. Minecraft, the MINECRAFT logo a MOJANG STUDIOS logo jsou ochrannými známkami Microsoft group.
© 2023 Mojang AB. All Rights Reserved. Minecraft, the MINECRAFT logo and the MOJANG STUDIOS logo are trademarks of the Microsoft group of companies. 

Recenze od Jany s dětmi

Náramek si zabral opět syn. Skvělé je, že je nastavitelný, a tak padne i na štíhlejší zápěstí. Pixlíky na náramku dobře drží a zatím se nestalo, že by nějaký samovolně spadl. Někdy ho nosí na ruce, někdy na batohu jako přívěšek a občas mu ho vezme jeho malá sestra a všechny čtverečky z něj sundá. To má pak syn příležitost vytvořit si nový design. Můžu říct, že na to, jak je náramek malý, si s ním syn užije spoustu zábavy – získává ode mě 5 hvězd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky
Záruka: 24
Hmotnost: 0.047 kg
pohlaví: unisex
věk: 7+
materiál: silikon
hlavní materiál: silikon
velikost: délka 21 cm, šířka 1,7 cm, tloušťka 0,3 cm
rozměry plochy na skládání: 22 x 2
počet bodů k vyskládání na ploše: 44
počet pixelů v balení: 30
barva: zelená
pixely: multipixely a malé
zabaleno: PET krabička
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program