PIXIE CREW & MINECRAFT přívěšek

Kód: PXX-05-35
Novinka Tip
1 hodnocení
Značka: PIXIE CREW
79 Kč 65 Kč bez DPH
Ve výrobě
Můžeme doručit do:
16.3.2023
Položka byla vyprodána…

PIXIE CREW přívěšek ve tvaru kolečka, zelené barvy je vhodným malým dárkem nebo doplňkem ke všem našim produktům.

 ‼️ Na toto zboží NELZE použít žádné slevové kupony ‼️

 • Můžete vyjádřit svoji náladu stylově díky 4 zdarma přiloženým multipixelům s tematickými obrázky světoznámé hry MINECRAFT.
 • Multipixely pokrývají plochu 2x2 a jsou opětovně použitelné na všech PIXIE CREW produktech.Stačí je nasadit a nebo podle nálady vyměnit.
 • Přívěšek lze použít mnoha způsoby a naši zákazníci jej požívají nejen jako ozdobu na našich produktech , ale všude tam, kde potřebují hezky doplnit design a funkčnost. 
 • Přívěšek je bezpečný, bez obsahu ftalátů a zdraví škodlivých látek, splňuje normu EN 71, Odd. A, B, C bezpečná hračka
 • Produkt je zabalený do recyklovatelného PET obalu a papírového nosiče.

Jak PIXIE CREW funguje? S našimi silikonovými pixely zábava nikdy nekončí. Poskládáte je na desku třeba stokrát jinak. Barvy, písmenka, emoji i hotové maličké obrázky. Už vás vyskládaný obrázek nebaví? Nevadí, pixely můžete sundat a opakovaně přeskládat dle libosti a do aleluja.
© 2022 Mojang AB. Všechna práva vyhrazena. Minecraft, the MINECRAFT logo a MOJANG STUDIOS logo jsou ochrannými známkami Microsoft group.
© 2022 Mojang AB. All Rights Reserved. Minecraft, the MINECRAFT logo and the MOJANG STUDIOS logo are trademarks of the Microsoft group of companies. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Unikátní silikonový PIXIE CREW creative panelTM ve tvaru kolečka může být důvtipně použitý jako přívěšek na cokoli budete chtít.
 • Průměr kolečka je 25 mm a tloušťka je 5 mm.
 • Na přední straně jsou 4 body vhodné k použití obrázkového multipixelu (pixel o vel. 2x2 body), který můžete neustále obměňovat a tím si vytvářet přívěšek na každý den jiný.
 • Nerezový řetízek s karabinou je 45 mm dlouhý.Celkově pak přívěšek je dlouhý 75mm. 
 • Ke každému přívěšku přikládáme 4 multipixely s obrázky zdarma.
 • Pro větší kreativitu doporučujeme k dokoupení další multipixely s obrázky, barevné pixely nebo pixely s písmeny
 • Inspiraci k obrázkům můžete také čerpat na našich .com stránkách PIXIECREWGALLERY
 • Pro neomezenou tvorbu obrázků doporučujeme k dokoupení další pixely, které nabízíme buď ve 24 barvách, nebo s písmeny či multipixely (pixel o vel. 2x2 body) s předtištěnými obrázky.Vyzkoušejte si tvorbu obrázků nanečisto klikně hned teď, na našem on-line .com PIXIECREWEDITORu. Inspiraci k obrázkům můžete také čerpat na našich .com stránkách PIXIECREWGALLERY.

VAROVÁNÍ! Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3let, nebezpečí vdechnutí!
© 2022 Mojang AB. Všechna práva vyhrazena. Minecraft, the MINECRAFT logo a MOJANG STUDIOS logo jsou ochrannými známkami Microsoft group.
© 2022 Mojang AB. All Rights Reserved. Minecraft, the MINECRAFT logo and the MOJANG STUDIOS logo are trademarks of the Microsoft group of companies. 

Recenze od Jany s dětmi
Pixie Crew přívěšek je skvělý na klíče. Syn aktuálně na klíčích žádný neměl, a tak si ho rád vzal a dal si na něj pixlík oblíbeného Endermana. Čtvereček do přívěšku krásně zapadne a nehrozí tak, že by spadl a ztratil se, což velmi oceňuji. Přívěšek je možné použít nejen jako klíčenku, ale lze ho připnout i na batoh, penál nebo třeba na zip u bundy. I tento produkt si zaslouží 5 hvězd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kulaté přívěšky
Záruka: 24
Hmotnost: 0.04 kg
pohlaví: unisex
věk: 5+
materiál: kov
hlavní materiál: silikon
velikost: 2,6 x 3,4
rozměry plochy na skládání: 2 x 2
počet bodů k vyskládání na ploše: 4
počet pixelů v balení: 4
barva: zelená
pixely: malé
zabaleno: PET/Karton
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: