Černý pátek ej kej ej Black Friday 2017

Rok se sešel s rokem a opět je to svátek obchodníků a největší marketingová akce internetových obchodů na celém světě - Black Friday. Černý pátek nemine ani eshop PIXIE CREW a zboží u nás díky tomu nakoupíte o čtvrtinu levněji. Co to ovšem je ten Černý pátek? Čeští zákazníci si už na něj tak trochu zvykli, ale jen málokdo ví, o co jde.

Je málokdo ví, že Black Friday je původně tradiční předvánoční marketingová akce velkých obchodních řetězců a supermarketů v USA a Kanadě, kde se každoročně den po Dni díkůvzdání (Thanksgiving) zahajuje sezóna největších slev a výprodejů. Samotný název Černý pátek je reflexí poklesu cen na počátku světové krize z roku 1929.

Černý pátek si oblíbili i češi a z prostředí marketů a největších obchodních řetězců se dostal i k menším obchodů a především pak eshopům na internetu. Ty tam jsou tak nakupující jsou ochotní stát hodiny v dlouhých frontách a v okamžik otevření „vzít útokem“ přeplněný kamenný obchod a uvnitř se horečně prát o omezený počet zlevněného zboží. A ani vy nemusíte díky ecommerce ztrácet drahocenný čas, nervy a trpět ve frontách a tlačenicích nebo se potit v přehřátých nákupních centrech. Díky internetu si můžete vše vklidu rozmyslet a nakupovat zrovna tehdy, když Vám to vyhovuje.

Co nabízí v rámci Black Friday PIXIE CREW?

 blackfriday

Samotný Black Friday není prakticky žádným svátkem, je to skutečně obchodní praktika a marketingová záležitost. Podle Wikipedie je Černý pátek dokonce svátkem konzumerismu, což je jakási tendence nadměrně nakupovat a hromadit předměty a požitky za účelem zvyšování osobního štěstí. Náš pohled je trochu jiný. Jsme česká firma, ctíme české tradice a žijeme ve stejném prostředí jako vy. I proto vnímáme Černý pátek v kontextu českých Vánoc jako šanci internetového obchodu PIXIE CREW poskytnout azyl všem těm, kteří nechtějí propadat davovému šílenství nákupních center a zároveň chtějí svým dětem připravit pod stromečkem něco neotřelého, nového, jiného a pro mnohé dosud neobjeveného.

Nemusíte se tlačit a ztrácet spoustu času. Přesto můžete ušetřit a přitom ukázat dětem, že jste kreativnější než ostatní rodiče. Že víte, co mají rádi. Že dokážete překvapit. Pokud má Váš syn rád počítačovou hru Minecraft, stačí vybrat něco z naší Minecraft kolece a přikoupit dostatek zelených pixelů ;) Pod stromečkem si pak můžete na silikonovou desku společně vyskládat třeba Minecraft creepera. Užít si tu chvíli s dětmi, společné tvoření, legraci a ... radost v jejich očích.

Pokud mají děti rádi třeba Mimoně, stačí promyslet barvy a přikoupit více žlutých a modrých pixelů (tělo a kalhoty) + pár hnědých a oranžových. Pak podle barvy silikonové desky přidat třeba nějaké bílé nebo černé. Část Mimoně jim můžete na batoh nebo tašku vyskládat ještě předtím, než vše zabalíte pod stromeček. A na Štědrý večer pak doskládat zbytek už s dětmi. Chvíle bez displeje mobilu a obrazovky počítače. Společná chvíle rodičů a dětí. Co je víc?

Naše produkty pomáhají dětem rozvíjet prostorovou představivost a kreativní práci s omezeným prostorem, posilují jejich fantazii a tvořivost, zlepšují jemnou motoriku a utváří osobnost dítěte. Daří se nám propojit svět digitálních technologií a virtuálních her se skutečným světem a odpoutat děti alespoň na chvíli od mobilů, tabletů a počítačů. Na rozdíl od digitálního světa se děti mohou díky našim produktům pochlubit hmatatelnými výsledky. Mohou si vyskládat každý den jiný motiv, odlišit se a přitom nejde o žádné pravěké pazourky, ale o moderní trendové zboží, které ve školách frčí a je IN.

Vše o čtvrtinu levnější

Ačkoliv připadá Black Friday pouze na pátek 24.11., naše sleva platí po dobu celého jednoho týdne a to od úterý 21.11. 00:00 do úterý 28.11.2017 23:59. Slevu 25% uplatníte v nákupním košíku eshopu PIXIE CREW zadáním slevového kódu:

BLCKFRD25

Podařilo se nám také zachovat dopravu zdarma pro zboží nad 700 Kč bez ohledu na uplatněnou slevu. Netrestáme tak nikoho za to, že použije slevový kupón a fráze "objednávky nad 700 Kč mají dopravu zdarma" je tak trochu neplatná ;) Je totiž možné objednat batoh třeba za 899 Kč, který po slevě vyjde na 674 a dopravu stále neplatíte. To je super ne?

Affiliate program