Černý pátek ej kej ej Black Friday 2017

Rok se sešel s rokem a opět je to svátek obchodníků a největší marketingová akce internetových obchodů na celém světě - Black Friday. Černý pátek nemine ani eshop PIXIE CREW a zboží u nás díky tomu nakoupíte o čtvrtinu levněji. Co to ovšem je ten Černý pátek? Čeští zákazníci si už na něj tak trochu zvykli, ale jen málokdo ví, o co jde.

Je málokdo ví, že Black Friday je původně tradiční předvánoční marketingová akce velkých obchodních řetězců a supermarketů v USA a Kanadě, kde se každoročně den po Dni díkůvzdání (Thanksgiving) zahajuje sezóna největších slev a výprodejů. Samotný název Černý pátek je reflexí poklesu cen na počátku světové krize z roku 1929.

Černý pátek si oblíbili i češi a z prostředí marketů a největších obchodních řetězců se dostal i k menším obchodů a především pak eshopům na internetu. Ty tam jsou tak nakupující jsou ochotní stát hodiny v dlouhých frontách a v okamžik otevření „vzít útokem“ přeplněný kamenný obchod a uvnitř se horečně prát o omezený počet zlevněného zboží. A ani vy nemusíte díky ecommerce ztrácet drahocenný čas, nervy a trpět ve frontách a tlačenicích nebo se potit v přehřátých nákupních centrech. Díky internetu si můžete vše vklidu rozmyslet a nakupovat zrovna tehdy, když Vám to vyhovuje.

Co nabízí v rámci Black Friday PIXIE CREW?

 blackfriday

Samotný Black Friday není prakticky žádným svátkem, je to skutečně obchodní praktika a marketingová záležitost. Podle Wikipedie je Černý pátek dokonce svátkem konzumerismu, což je jakási tendence nadměrně nakupovat a hromadit předměty a požitky za účelem zvyšování osobního štěstí. Náš pohled je trochu jiný. Jsme česká firma, ctíme české tradice a žijeme ve stejném prostředí jako vy. I proto vnímáme Černý pátek v kontextu českých Vánoc jako šanci internetového obchodu PIXIE CREW poskytnout azyl všem těm, kteří nechtějí propadat davovému šílenství nákupních center a zároveň chtějí svým dětem připravit pod stromečkem něco neotřelého, nového, jiného a pro mnohé dosud neobjeveného.

Nemusíte se tlačit a ztrácet spoustu času. Přesto můžete ušetřit a přitom ukázat dětem, že jste kreativnější než ostatní rodiče. Že víte, co mají rádi. Že dokážete překvapit. Pokud má Váš syn rád počítačovou hru Minecraft, stačí vybrat něco z naší Minecraft kolece a přikoupit dostatek zelených pixelů ;) Pod stromečkem si pak můžete na silikonovou desku společně vyskládat třeba Minecraft creepera. Užít si tu chvíli s dětmi, společné tvoření, legraci a ... radost v jejich očích.

Pokud mají děti rádi třeba Mimoně, stačí promyslet barvy a přikoupit více žlutých a modrých pixelů (tělo a kalhoty) + pár hnědých a oranžových. Pak podle barvy silikonové desky přidat třeba nějaké bílé nebo černé. Část Mimoně jim můžete na batoh nebo tašku vyskládat ještě předtím, než vše zabalíte pod stromeček. A na Štědrý večer pak doskládat zbytek už s dětmi. Chvíle bez displeje mobilu a obrazovky počítače. Společná chvíle rodičů a dětí. Co je víc?

Naše produkty pomáhají dětem rozvíjet prostorovou představivost a kreativní práci s omezeným prostorem, posilují jejich fantazii a tvořivost, zlepšují jemnou motoriku a utváří osobnost dítěte. Daří se nám propojit svět digitálních technologií a virtuálních her se skutečným světem a odpoutat děti alespoň na chvíli od mobilů, tabletů a počítačů. Na rozdíl od digitálního světa se děti mohou díky našim produktům pochlubit hmatatelnými výsledky. Mohou si vyskládat každý den jiný motiv, odlišit se a přitom nejde o žádné pravěké pazourky, ale o moderní trendové zboží, které ve školách frčí a je IN.

Vše o čtvrtinu levnější

Ačkoliv připadá Black Friday pouze na pátek 24.11., naše sleva platí po dobu celého jednoho týdne a to od úterý 21.11. 00:00 do úterý 28.11.2017 23:59. Slevu 25% uplatníte v nákupním košíku eshopu PIXIE CREW zadáním slevového kódu:

BLCKFRD25

Podařilo se nám také zachovat dopravu zdarma pro zboží nad 700 Kč bez ohledu na uplatněnou slevu. Netrestáme tak nikoho za to, že použije slevový kupón a fráze "objednávky nad 700 Kč mají dopravu zdarma" je tak trochu neplatná ;) Je totiž možné objednat batoh třeba za 899 Kč, který po slevě vyjde na 674 a dopravu stále neplatíte. To je super ne?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení