⛏️ MINECRAFT slaví 15 let! A my s ním.
Se slevou 15% na Minecraft produkty.

Píše o nás Fundamentally Children

Respektovaný britský server Fundamentally Children, který se zaměřuje na recenzování a pomoc při výběru hraček podporujících rozvoj jejich dovedností a potenciálu, publikoval pochvalnou recenzi našich pixelových penálů, batohů a tašek přes rameno s motivy zelené kostky Minecraft.

Portál FundamentallyChildren.com je serverem zaměřeným na propagaci skutečné a přirozené hodnoty her a hraní si u dětí. Za serverem stojí britská společnost THE GOOD TOY GUIDE. Ta si klade za cíl pomáhat vytvořit svět, v němž jsou děti schopny naplnit svůj potenciál a rozvíjet dovednosti, které potřebují po celý život a jsou přitom v bezpečí, naplnění štěstím a užíváním si hravého dětství. Na webu najdete rady pro rozvoj dětských dovedností, výchovy nebo bezpečnosti dětí ve spojitosti s hraním her a používání aplikací na mobilních telefonech a tabletech.

V mnohém se hodnoty a vize Fundamentally Children protínají s těmi našimi. PIXIE CREW dlouhodobě deklaruje své produkty jako kreativní dětské potřeby, které rozvíjí představivost, kreativitu a manuální zručnost. A nejen to - my takové produkty skutečně tvoříme. O to víc nás těší, že se pixelové batohy, tašky a penály malé hravé české firmy se odborníkům z Fundamentally Children líbí a hodnotí je velmi pozitivně. Proces hodnocení je zde totiž velmi pečlivý a maximálně objektivní.

Recenze PIXIE CREW na Fundamentally Children

Hračky jsou testovány akreditovanými partnery. Každý produkt testují děti nejméně ve čtyřech různých případech. Děti hrají s hračkami v jejich přirozeném prostředí, které pozorují profesionálové. Ti byli vyškoleni k výzkumu mezi dětmi. Vědí velmi dobře jak získat cennou zpětnou vazbu, které lze důvěřovat. O pixelových produktech PIXIE CREW se v recenzi vyjádřili takto:

Produkty PIXIE CREW vám dávají možnost navrhnout a vytvořit vlastní nápady a aplikovat je na věci každodenní potřeby. Můžete si vytvořit vlastní obrázky a návrhy a realizovat se tak nebo vyjádřit k čemukoliv! Každý produkt PIXIE CREW obsahuje silikonový panelu, na který lze umístit jednotlivé silikonové pixely. Umístění samotných pixelů na desku je díky systému Pixie-Lock velmi jednoduché.

Batoh má dostatek prostoru pro papíry a dokumenty formátu A4. Stejně se hodí pro jiné věci, které budete potřebovat každý den. Uvnitř je jeden velký prostor,. Spodní část batohu je vyztužená, což chrání předměty uvnitř. Multifunkční pouzdro nebo chcete-li penál na tužky má rovněž silikonový panel pro umisťování pixelů. Uvnitř polstrovaného pouzdra je dostatek místa pro pera, tužky a další školní potřeby. Oba přicházejí se sadou obrazových bodů a mini galerií, aby inspirovali ty první návrhy.

FundamentallyChildren.com schvaluje pixelové produkty PIXIE CREW jako velmi vhodné pro rozvoj dětí

Pozorování bylo zaměřeno na sedmileté děti. Sedmiletá dívka komentovala PIXIE CREW produkty se slovy: "Opravdu to můžu změnit, kdykoliv se mi zachce". Chlapec ve stejném věku dodal: "Můžu to ukázat všem mým kámošům.".

Výsledky testů z pohledu expertů

Batoh Pixie Crew se stal u dětí v rámci testů Fundamentally Children velmi oblíbeným. Všechny děti batoh a penál ochotně nosili do školy a sdíleli své zážitky se svými přáteli. Zamilovali si způsob, jakým si mohli své tašky přizpůsobit a to, že mohou motiv každý den měnit tak, aby vyhovoval jejich aktuální náladě. Jedna z dívek strávila hodinu skládáním slonů a také vlastního jména na přední stranu batohu. Byla velmi hrdá na svou tvorbu.

Taška je barevná a okouzlující. Z praktického hlediska je pro školní docházku ideální. Pixely jsou poměrně malé. Děti musí vynaložit trochu úsilí a šikovnosti, aby si vyskládali motiv přesně tak, jak chtějí. Sedmileté děti s tím problém mít nebudou, pro mladší děti to však může být trochu složitější.

Výhody pro rozvoj dítěte

Odborníci serveru Fundamentally Children shrnují benefity pro rozvoj dětí do několika úrovní.

  • Umožňuje dětem vyjadřovat svou identitu.
  • Podporuje kreativitu a tvořivost dětí.
  • Rozvíjí manuální zručnost.

Affiliate program