Soutěž o super batoh nebo tašku přes rameno

Chceš vyhrát super pixelový batoh nebo messenger tašku přes rameno? Stačí se zůčastnit soutěže, navrhnout design online v našem vymazlenym PIXIE CREW EDITORu, získat pár lajků od tvých kámošů a výhra je tvoje! Jdeš do toho s námi?

V naší kreativní pixelový dílničce PIXIE CREW jsme pro tebe a tvý kámoše upekli soutěž o suprovej pixelbag a dvě topový tašky přes rameno. Jsme hraví stejně jako ty, takže jsme si přípravu soutěže pořádně užili. Tady jsou termíny, výhry a podmínky soutěže.

Název soutěže

Chceš mít super batoh nebo tašku přes rameno? Navrhni design a vyhraj to!

Termín soutěže

20.6.2017 od 12:00 - 30.6. do 12:00

Výhry

  1. Studentský batoh PIXIE CREW - výhra pro 1. místo
    PIXIE CREW studentský batoh advanced BUBLINY/ SVÍTÍCÍ VE TMĚ (katalog. č. PXB-06-P98 + 500 pixelů) - https://www.pixiecrew.cz/pixie-crew-studentsky-batoh-advanced-bubliny
  2. Taška přes rameno Minecraft ZELENÁ KOSTKA - výhra pro 2. místo
    PIXIE CREW taška přes rameno ZELENO / ČERNÁ (katalog. č. PXB-04-D24 + 200 pixelů) - https://www.pixiecrew.cz/pixie-messenger-pxb-04-d24
  3. Pixelová taška přes rameno černá - výhra pro 3. místo
    PIXIE CREW taška přes rameno ČERNO / ČERNÁ (katalog. č. PXB-03-L24 + 200 pixelů) - https://www.pixiecrew.cz/pixie-messenger-pxb-03-l24

Postup a pravidla

Jdi na Pixie Crew Editor na adrese http://www.pixiecreweditor.com/cs

Vyber si jakýkoliv produkt z nabídky (na screenshotu je jen příklad)

Vyber si produkt v PIXIE CREW EDITORu
 

Navrhni obrázek

Využij PIXIE CREW EDITOR k návrhu vlastního obrázku
 

Stáhni obrázek

 Stáhni si obrázek z editoru k sobě a pošli nám jej

A pošli nám svůj návrh na email info@pixiecrew.cz - jako předmět (Subject) zprávy uveď prosím "Pixie soutěž" a do těla zprávy pak tvé jméno a příjmení, které uvedeme u soutěžního obrázku v galerii. My obrázek zveřejníme v soutěžní galerii na naší fejsbukové stránce www.facebook.com/pixiecrewcz. Můžeš pak požádat přátele, aby tě podpořili a dali ti lajk (klikli na To se mi líbí). 30.6.2017 ve 12:00 soutěž končí. Spočítáme lajky a pošleme výhry.

Soutěž není věkově omezena, ačkoliv cílena je na kreativní mládež a děti (pokud pomohou rodiče, ničemu to nevadí). Jeden člověk (jméno/příjmení/email) může soutěži pouze s jedním grafickým návrhem. Obrázky návrhu nesmí být v rozporu se zákony ČR a s ohledem na to, že jde o soutěž pro děti a mládež, tak nesmí obsahovat ani vulgarity, obscénnosti a podobné náměty, které jsou pro děti a mládež jakkoliv nevhodné. Takové výtvory nebudou do soutěže zařazeny.

Galerie na Facebooku

Požádejte svou rodinu, kamarády, přátele a známé, aby hlasovali právě pro vaše výtvory ve fotogalerii na Facebooku PIXIE CREW CZ, kam zaslané obrázky publikujeme. Můžete se tam také inspirovat u ostatních soutěžících nebo mrknout, jak jsou na tom ostatní s lajkama. Šance na výhru jsou zatím vysoké!

Pořadatel soutěže

Pixie Crew Group s.r.o., Jankovcova 1055/1, 170 00 Praha
IČ: 01753789, DIČ: CZ01753789
TELEFON: 730 944 744
EMAIL: info@pixiecrew.cz

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje, tj. jméno, příjmení a e-mail, slouží pouze pro komunikaci v rámci soutěže a nebudou nijak uchovávány, nebudou používány k jiným účelům a ani poskytovány jakýmkoliv třetím stranám. Pokud s námi chceš být v kontaktu, sleduj náš Facebook, blog nebo se můžeš zaregistrovat k odběru newsletteru a získat tak 10% slevu na tvůj nákup.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení