BLACK FRIDAY je tu! Slevy 10 až 50% na většinu zboží.
POZOR: Slevové kupony jsou vypnuté, jelikož slevy nelze sčítat.

PIXIE CREW termolahev černá 0,5l

Kód: PXF-01-24
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: PIXIE CREW
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Na cestě z výroby (> 50 ks)
Můžeme doručit do:
22.12.2021

PIXIE CREW 0,5l termoláhev černá

Našl lahve jsou zdravé, nerezové a vypadají naprosto úžasně, ale nejen to, ony zároveň báječně fungují.

Proč? Protože udrží i ve vedru váš nápoj 18 hodin studený, a naopak v třeskuté zimě horký 8 hodin. V parném létě si tak nemusíte kupovat balenou vodu a v zimě zase třeba horký čaj. Ušetříte nejen spoustu peněz, ale i naši přírodu.

PIXIE CREW se snaží přispět ke snížení množství odpadů, ochraně životního prostředí a obecně udržitelnému životnímu stylu. Naše produkty distribuujeme  v Evropě a díky tomu, že jsou opakovaně použitelné a dekorovatelné rozvíjí dětskou kreativitu a zároveň šetří přírodu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PIXIE CREW termoláhev černá
Váš oblíbený nápoj chladný 18 hodin a horký 8 hodin

PIXIE CREW zdravé nerezové termolahve vypadají naprosto úžasně, ale nejen to, ony zároveň báječně fungují. Proč? Protože udrží i ve vedru váš nápoj 18 hodin studený, a naopak v třeskuté zimě horký 8 hodin V parném létě si tak nemusíte kupovat balenou vodu a v zimě zase třeba horký čaj. Ušetříte nejen spoustu peněz, ale i naši přírodu.
Jsou kvalitně zpracované z kvalitního dvojstěnného nerezu 18/8. Do vody neuvolňují žádné škodlivé látky jako například BPA (Bisfenol-A), ani nijak chuť vody neovlivňují.
Půllitrový objem je vhodný na udržení pitného režimu dětí, svými rozměry se vejde do každé boční kapsy našich PIXIE CREW batohů
Upozorňujeme, že lahev ani víčko není vhodné mýt v myčce.

Pitný režim
O důležitosti hydratace těla jsme všichni slyšeli mnohokrát. Proč je ale skutečně tak potřebné pravidelně pít tekutiny?
Nedílnou součástí́ zdravé́ výživy dětí je proto i správný pitný režim. V příjmu tekutin u dětí je třeba věnovat odpovídající pozornost výběru vhodných nápojů. Zejména v průběhu zvýšené tělesné aktivity nebo v období horkých slunných dnů je nezbytné, aby dítě mělo dostatečný příjem tekutin. Použití termosky, termolahve či termohrnku je vhodné zejména tam, kde potřebujeme udržet teplotu na delší dobu.

Vhodné a nevhodné nápoje pro děti a mládež

  • ovocné nebo bylinné čaje – pro děti jsou nejlepší, není třeba je sladit
  • minerální vody – preferujeme neperlivé typy, je racionální zachovat jejich vyváženost a nekupovat stále stejnou značku; nadměrné pití minerálek obohacených různými ionty (např. sodík, hořčík, vápník) není vhodné; podobně nevhodné jsou také perlivé nápoje, které bývají často cíleně obohacovány oxidem uhličitým – tento plyn způsobuje nadýmání/nadměrné rozpětí žaludku a navíc klamně zvyšuje pocit uhašení žízně a příjem tekutin je pak nedostatečný
  • ovocné džusy – upřednostňujeme výrobky pasterizované, bez obsahu umělých sladidel nebo různých umělých barviv. Ideální jsou džusy, zejména pak tzv. 100%, podávané ředěné vodou, neboť se tak sníží agresivita v nich obsažených ovocných kyselin.
  • slazené sycené limonády – jsou pro děti nevhodné jak obsahem cukru, tak i přítomností jiných součástí (kofein, chinin)
  • káva, silné černé čaje – zvyšují ztráty vody z organizmu, pro děti jsou nevhodné
  • alkoholické nápoje, nápoje energetické – jsou pro děti nevhodné
  • zmrzlina a podobné mražené výrobky – i přes- to, že mají vysoký obsah vody, jde o cukrovinky

zdroj :prof. MUDr. Zdeněk Doležel, CSc. II. dětská klinika FN, Černopolní 9, 625 00 Brno

Doplňkové parametry

Kategorie: Termohrnky a termolahve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Barva: Černá
Litráž: 0,5l
Materiál: Nerezová ocel
Průměr dna: 6,6 cm
Typ: Termoska
Váha: 300g
Výška: 26,5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: