NYNÍ DOPRAVA ZDARMA nad 400 Kč v ČR a nad 40 EUR v SR.

PIXIE CREW termolahev modrá 0,5l

Kód: PXF-01-12
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: PIXIE CREW
399 Kč –50 %
PXF 01 12 01
399 Kč –50 % 199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (48 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023

PIXIE CREW 0,5l termoláhev modrá

Našl lahve jsou zdravé, nerezové a vypadají naprosto úžasně, ale nejen to, ony zároveň báječně fungují.

Proč? Protože udrží i ve vedru váš nápoj 20 hodin studený, a naopak v třeskuté zimě horký 12 hodin. V parném létě si tak nemusíte kupovat balenou vodu a v zimě zase třeba horký čaj. Ušetříte nejen spoustu peněz, ale i naši přírodu.

PIXIE CREW se snaží přispět ke snížení množství odpadů, ochraně životního prostředí a obecně udržitelnému životnímu stylu. Naše produkty distribuujeme  v Evropě a díky tomu, že jsou opakovaně použitelné a dekorovatelné rozvíjí dětskou kreativitu a zároveň šetří přírodu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PIXIE CREW termoláhev modrá
Váš oblíbený nápoj chladný 18 hodin a horký 8 hodin

PIXIE CREW zdravé nerezové termolahve vypadají naprosto úžasně, ale nejen to, ony zároveň báječně fungují. Proč? Protože udrží i ve vedru váš nápoj 20 hodin studený, a naopak v třeskuté zimě horký 12 hodin V parném létě si tak nemusíte kupovat balenou vodu a v zimě zase třeba horký čaj. Ušetříte nejen spoustu peněz, ale i naši přírodu.
Jsou kvalitně zpracované z kvalitního dvojstěnného nerezu 18/8. Do vody neuvolňují žádné škodlivé látky jako například BPA (Bisfenol-A), ani nijak chuť vody neovlivňují.
Půllitrový objem je vhodný na udržení pitného režimu dětí, svými rozměry se vejde do každé boční kapsy našich PIXIE CREW batohů
Upozorňujeme, že lahev ani víčko není vhodné mýt v myčce a zkontrolujte teplotu nápoje aby nedošlo k opaření.

Pitný režim
O důležitosti hydratace těla jsme všichni slyšeli mnohokrát. Proč je ale skutečně tak potřebné pravidelně pít tekutiny?
Nedílnou součástí́ zdravé́ výživy dětí je proto i správný pitný režim. V příjmu tekutin u dětí je třeba věnovat odpovídající pozornost výběru vhodných nápojů. Zejména v průběhu zvýšené tělesné aktivity nebo v období horkých slunných dnů je nezbytné, aby dítě mělo dostatečný příjem tekutin. Použití termosky, termolahve či termohrnku je vhodné zejména tam, kde potřebujeme udržet teplotu na delší dobu.

Vhodné a nevhodné nápoje pro děti a mládež

  • ovocné nebo bylinné čaje – pro děti jsou nejlepší, není třeba je sladit
  • minerální vody – preferujeme neperlivé typy, je racionální zachovat jejich vyváženost a nekupovat stále stejnou značku; nadměrné pití minerálek obohacených různými ionty (např. sodík, hořčík, vápník) není vhodné; podobně nevhodné jsou také perlivé nápoje, které bývají často cíleně obohacovány oxidem uhličitým – tento plyn způsobuje nadýmání/nadměrné rozpětí žaludku a navíc klamně zvyšuje pocit uhašení žízně a příjem tekutin je pak nedostatečný
  • ovocné džusy – upřednostňujeme výrobky pasterizované, bez obsahu umělých sladidel nebo různých umělých barviv. Ideální jsou džusy, zejména pak tzv. 100%, podávané ředěné vodou, neboť se tak sníží agresivita v nich obsažených ovocných kyselin.
  • slazené sycené limonády – jsou pro děti nevhodné jak obsahem cukru, tak i přítomností jiných součástí (kofein, chinin)
  • káva, silné černé čaje – zvyšují ztráty vody z organizmu, pro děti jsou nevhodné
  • alkoholické nápoje, nápoje energetické – jsou pro děti nevhodné
  • zmrzlina a podobné mražené výrobky – i přes- to, že mají vysoký obsah vody, jde o cukrovinky

zdroj :prof. MUDr. Zdeněk Doležel, CSc. II. dětská klinika FN, Černopolní 9, 625 00 Brno

Doplňkové parametry

Kategorie: Termohrnky a termolahve
Záruka: 24
Hmotnost: 0.292 kg
Barva: Černá
Litráž: 0,5l
Materiál: Nerezová ocel
pohlaví: unisex
Průměr dna: 6,5 cm
Typ: Termoska
Váha: 300g
věk: 7+
Výška: 26,5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: