PIXIE CREW & MINECRAFT kartonový kufřík

Kód: PXB-53-35
Tip
Neohodnoceno
Značka: PIXIE CREW
529 Kč 437 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Položka byla vyprodána…

PIXIE CREW & MINECRAFT Zelenohnědý kartonový kufřík na uložení výtvarných potřeb ve škole, nebo i dalších pomůcek.

 ‼️ Na toto zboží NELZE použít žádné slevové kupony ‼️

Kufřík má na přední straně  vpravo obrázek Creepera ze světoznámé hry MINECRAFT.
V levé části je umístěný zelený panel 10 x 10 bodů na který si můžete pomocí pixelů vyskládat úplně cokoli a kdykoli si to můžete změnit.
Proti otevření pomáhá kovový zámek umístěný na vrchní části kufříku. Součástí je kovový držák za který se lehce nese.
Kufřík je z pevného, lepeného  kartonu. Ve vnitř je kufřík bílý.
přikládáme balíček se 30 malými černými pixely pro sestavení obličeje CREEPERa.

Jak PIXIE CREW funguje? S našimi silikonovými pixely zábava nikdy nekončí. Poskládáte je na desku třeba stokrát jinak. Barvy, písmenka, emoji i hotové maličké obrázky. Už vás vyskládaný obrázek nebaví? Nevadí, pixely můžete sundat a opakovaně přeskládat dle libosti a do aleluja.
VAROVÁNÍ! Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3let, hrozí nebezpečí vdechnutí!
© 2023 Mojang AB. Všechna práva vyhrazena. Minecraft, the MINECRAFT logo a MOJANG STUDIOS logo jsou ochrannými známkami Microsoft group.
© 2023 Mojang AB. All Rights Reserved. Minecraft, the MINECRAFT logo and the MOJANG STUDIOS logo are trademarks of the Microsoft group of companies. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Recenze od Jany s dětmi

Kufříky jsou skvělá věc. Pamatuji si je ještě z mých školních let, kdy jsme úplně stejné nosívali na výtvarnou výchovu. Já v této tradici pokračuji i u svých dětí a používám kufříky na uchovávání jejich výtvarných potřeb – v jednom takovém kufříku tak mají modelínu, nejrůznější vykrajovátka a formičky.

Protože kufřík na výtvarné potřeby děti už mají, rozhodli jsme se z kufříku Pixie CrewRecenze Pixie Crew: Minecraft kartonový kufřík vytvořit takový „kufřík proti nudě“. Když už jsou na něm hravé pixely, naskládali jsme do něj puzzle, logické hry a skládačky, takže mají děti všechny pomůcky pro trénink mozkových závitů pohromadě.

S pixely je opravdu zábava. Nejen děti, ale i dospělí si s nimi užijí spoustu legrace a podpoří svou kreativitu. Na kufřík, který má pevný podklad, se navíc tyto drobné kostičky dávají velmi snadno, takže to zvládne a i má tříletá dcera.

.

Kufřík se dobře zavírá a pohodlně nosí, oproti těm známým školním kufříkům s nýty je ale méně pevný. U víka se na rohu malinko natrhnul a uvnitř se lepenka držící víko trochu odlepuje. Vzhledem k tomu, jak je originální a interaktivní, je to pro mě ale jenom malý problém. Věřím, že kufřík vydrží dětem stejně dlouho jako ty, které máme doma. Přesto mu za tyto drobné nedostatky odebírám jednu hvězdu a dávám 4 z 5.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kategorie
Záruka: 24
Hmotnost: 0.3 kg
barva pixelů: černé
pohlaví: unisex
věk: 6+
šířka v cm: 33
výška v cm: 23
hloubka v cm: 10
hlavní materiál: karton
Licence: Minecraft / zelená kostka
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program